O Nas

Koło powstało w 2008 roku i zrzesza studentów trzech wydziałów Politechniki Warszawskiej: Administracji i Nauk Społecznych, Geodezji i Kartografii oraz Inżynierii Lądowej.

Celem Koła jest umożliwienie jego członkom zdobywania wiedzy z szeroko pojętej tematyki gospodarki nieruchomościami (m. in. poznanie firm oraz zawodów z tej branży oraz aktualnych przepisów prawa). Członkostwo w KNGN to doskonała szansa na zdobycie cennego doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje w przyszłej karierze zawodowej. To także okazja na zawarcie nowych, interesujących znajomości. Gwarantujemy mile spędzony czas w gronie osób o podobnych zainteresowaniach, które wzajemnie wspierają się w dążeniach naukowych (i nie tylko).

Projekty naukowe:

KNGN otrzymało swój pierwszy w historii grant rektorski:
Złożony w lutym 2010 roku wniosek o grant na realizację pracy: „Wyzwania inwestycyjne na rynku nieruchomości” (Prezentacja Grant 2010 (pdf)), realizowanej pod  kierunkiem  dr Dominika Sypniewskiego przez członków Koła Naukowego Gospodarki Nieruchomościami, został pozytywnie zaopiniowany i zaakceptowany przez władze Politechniki Warszawskiej.

KNGN było organizatorem i gospodarzem panelu dyskusyjnego „Czy zdążymy na Euro2012?” oraz cyklu wykładów pod tytułem „Działalność zawodowa w dziedzinie gospodarowania nieruchomościami”, a także przygotowało tekst na swój temat do miesięcznika „Przegląd Geodezyjny”.

Ponadto: Spotkania  z pracownikami naukowymi oraz przedstawicielami firm z branży nieruchomości. Viewingi najciekawszych warszawskich obiektów budowlanych (również w trakcie budowy, np. Stadion Narodowy): biurowce, obiekty sportowe, galerie handlowe. Udział w targach i konferencjach związanych z tematyką nieruchomości. Współpraca ze studenckimi kołami naukowymi z innych uczelni. Organizacja cyklu wykładów tematycznych.

KNGN jest obecne na Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich „Konik” organizowanych na PW.

Członkiem Koła może zostać każdy student i doktorant Politechniki Warszawskiej.

Wiążesz swoją przyszłość z karierą na rynku zarządzania, wyceny oraz sprzedaży nieruchomości?

Interesuje Cię rynek nieruchomości?

Jesteś kreatywny i masz w głowie pomysł na ciekawy projekt?

Chcesz poznawać ludzi o podobnych zainteresowaniach?

Jeżeli macie pytania lub chcecie do nas dołączyć – piszcie na adres:  kngn.pw@gmail.com

OPIEKUN KOŁA – dr Dorota Wilkowska-Kołakowska – Zakład Prawa i Administracji na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych PW.

Zobacz też: Masz pomysł na ciekawy projekt – Powiedz nam o tym


Reklamy